PAD5000E
1045zł
Inwerter Nexus Escape o mocy 400W. PAD5000E jest wyposażony w gniazdo zasilania 240V AC oraz gniazda USB-A i USB-C, które umożliwiają ładowanie telefonów komórkowych, laptopów, aparatów fotograficznych, oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych o maksymalnej mocy wyjściowej do 500W.
Kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami EGO ARC Lithium™.
MOŻE ZASILAĆ LUB ŁADOWAĆ
Dane techniczne
| MOC | Moc ciągła: 400W Moc chwilowa: 500W |
| ZASILANIE | przy użyciu każdego akumulatora z serii EGO 56V ARC Lithium™ |